PMEG2005CT,215
MFR.Part #
PMEG2005CT,215
JLCPCB Part #
C282562
Package
TO-236AB
Description
1 Pair Common Cathode 10A 200uA@20V 20V 390mV@500mA 500mA TO-236AB Schottky Diodes ROHS