PDZ2.4BGWX
MFR.Part #
PDZ2.4BGWX
JLCPCB Part #
C552295
Description
1 Independent 100Ω 2.43V~2.63V 2.4V 365mW 50uA@1V SOD-123 Zener Diodes ROHS