BZV85-C4V7,133
MFR.Part #
BZV85-C4V7,133
JLCPCB Part #
C550488
Description
1 Independent 1.3W 13Ω 3uA@1V 4.4V~5V 4.7V DO-41 Zener Diodes ROHS