BZX884-B4V7,315
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX884-B4V7,315
JLCPCB Part #
C551205
Package
SOD-882
Description
1 Independent 250mW 3uA@2V 4.61V~4.79V 4.7V 50Ω SOD-882 Zener Diodes ROHS