BZX884S-B6V2-QYL
MFR.Part #
BZX884S-B6V2-QYL
JLCPCB Part #
C7093980
Description
1 Independent 10Ω 365mW 3uA@4V 6.08V~6.32V 6.2V ±2% SOD-882 Zener Diodes ROHS