BZX84-C4V3,235
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84-C4V3,235
JLCPCB Part #
C550953
Package
SOT-23(TO-236AB)
Description
1 Independent 250mW 3uA@1V 4.3V 4V~4.6V 80Ω SOT-23(TO-236AB) Zener Diodes ROHS