BZX84-A4V7,215
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84-A4V7,215
JLCPCB Part #
C2908824
Package
SOT-23(TO-236AB)
Description
1 Independent 250mW 3uA@2V 4.65V~4.75V 4.7V 50Ω SOT-23(TO-236AB) Zener Diodes ROHS