BZX84W-C18F
MFR.Part #
BZX84W-C18F
JLCPCB Part #
C551121
Description
1 Independent 10Ω 16.8V~19.1V 18V 275mW 50nA@0.7V SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS