BZX84J-B4V7,115
MFR.Part #
BZX84J-B4V7,115
JLCPCB Part #
C550986
Package
SOD-323F
Description
1 Independent 3uA@2V 4.61V~4.79V 4.7V 550mW 80Ω SOD-323F Zener Diodes ROHS