BZX84J-B47,115
MFR.Part #
BZX84J-B47,115
JLCPCB Part #
C550985
Package
SOD-323F(SC-90)
Description
1 Independent 46.1V~47.9V 47V 50nA@32.9V 550mW 90Ω SOD-323F(SC-90) Zener Diodes ROHS