BZX8450-C62-QVL
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX8450-C62-QVL
JLCPCB Part #
C3731526
Package
TO-236AB
Description
1 Independent 250mW 50nA@43.4V 62V ±5% TO-236AB Zener Diodes ROHS