BZX8450-C2V4-QR
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX8450-C2V4-QR
JLCPCB Part #
C6133100
Package
TO-236AB
Description
100Ω 2.4V 250mW 2uA@1V TO-236AB Zener Diodes ROHS