BZX79-C4V3,133
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX79-C4V3,133
JLCPCB Part #
C550851
Package
SOD27(DO-35)
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 3uA@1V 4.3V 400mW 4V~4.6V 90Ω ±5% SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS