BZX79-C43,113
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX79-C43,113
JLCPCB Part #
C550844
Package
SOD27(DO-35)
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 150Ω 400mW 40V~46V 43V 50nA@700mV ±5% SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS