BZX79-C22,133
MFR.Part #
BZX79-C22,133
JLCPCB Part #
C550808
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 20.8V~23.3V 22V 500mW 50nA@15.4V 55Ω ±5% SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS