BZX79-C16,113
MFR.Part #
BZX79-C16,113
JLCPCB Part #
C550799
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 15.3V~17.1V 16V 400mW 40Ω 50nA@700mV ±5% SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS