BZX79-C13,133
MFR.Part #
BZX79-C13,133
JLCPCB Part #
C550794
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 100nA@8V 10Ω 12.4V~14.1V 13V 500mW SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS