BZX79-C10,143
MFR.Part #
BZX79-C10,143
JLCPCB Part #
C550787
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 10V 200nA@7V 20Ω 400mW 9.4V~10.6V ±5% SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS