BZX79-B9V1,143
MFR.Part #
BZX79-B9V1,143
JLCPCB Part #
C550784
Description
1 Independent 400mW 500nA@6V 6Ω 8.92V~9.28V 9.1V SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS