BZX79-B6V8,143
MFR.Part #
BZX79-B6V8,143
JLCPCB Part #
C550772
Description
1 Independent 2uA@4V 400mW 6.66V~6.94V 6.8V 6Ω SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS