BZX79-B47,133
MFR.Part #
BZX79-B47,133
JLCPCB Part #
C550743
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 170Ω 400mW 46.1V~47.9V 47V 50nA@32.9V ±2% SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS