BZX79-B39,113
MFR.Part #
BZX79-B39,113
JLCPCB Part #
C550724
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 130Ω 38.2V~39.8V 39V 400mW 50nA@27.3V ±2% SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS