BZX79-B33,133
MFR.Part #
BZX79-B33,133
JLCPCB Part #
C550719
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 32.3V~33.7V 33V 400mW 50nA@23.1V 80Ω ±2% SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS