BZX79-B2V7,113
MFR.Part #
BZX79-B2V7,113
JLCPCB Part #
C550713
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 100Ω 2.65V~2.75V 2.7V 20uA@1V 400mW ±2% SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS