BZX79-B15,113
MFR.Part #
BZX79-B15,113
JLCPCB Part #
C550689
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 14.7V~15.3V 15V 30Ω 400mW 50nA@10.5V ±2% SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS