BZX79-B12,143
MFR.Part #
BZX79-B12,143
JLCPCB Part #
C550685
Description
1 Independent 100nA@8V 10Ω 11.8V~12.2V 12V 400mW SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS