BZX585-C9V1,135
MFR.Part #
BZX585-C9V1,135
JLCPCB Part #
C550676
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 10Ω 300mW 500nA@6V 8.65V~9.56V 9.1V ±5% SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS