BZX585-C4V3,115
MFR.Part #
BZX585-C4V3,115
JLCPCB Part #
C550657
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 300mW 3uA@1V 4.09V~4.52V 4.3V 90Ω ±5% SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS