BZX585-C43,115
MFR.Part #
BZX585-C43,115
JLCPCB Part #
C550655
Description
1 Independent 300mW 40.85V~45.15V 43V 45Ω 50nA@30.1V SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS