BZX585-C33,115
MFR.Part #
BZX585-C33,115
JLCPCB Part #
C550644
Description
1 Independent 300mW 31.35V~34.65V 33V 35Ω 50nA@23.1V SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS