BZX585-C22,115
MFR.Part #
BZX585-C22,115
JLCPCB Part #
C550635
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 20.9V~23.1V 22V 300mW 50nA@15.4V 55Ω SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS