BZX585-C13,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX585-C13,115
JLCPCB Part #
C550631
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@8V 12.35V~13.65V 13V 2Ω 300mW SOD-523 Zener Diodes ROHS