BZX58550-C1V8-QX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX58550-C1V8-QX
JLCPCB Part #
C3733369
Description
1 Independent 1.71V~1.89V 1.8V 300mW 600Ω 7.5uA@1V SOD-523 Zener Diodes ROHS