BZX384-C33,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX384-C33,115
JLCPCB Part #
C550582
Description
1 Independent 300mW 31V~35V 33V 35Ω 50nA@23.1V SOD-323 Zener Diodes ROHS