BZX384-B62,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX384-B62,115
JLCPCB Part #
C550566
Description
1 Independent 300mW 50nA@43.4V 60.8V~63.2V 62V 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS