BZX384-B4V7,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX384-B4V7,115
JLCPCB Part #
C179389
Description
1 Independent 300mW 3uA@2V 4.61V~4.79V 4.7V 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS