BZX384-B39,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX384-B39,115
JLCPCB Part #
C550555
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 130Ω 300mW 38.2V~39.8V 39V 50nA@27.3V ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS