BZX38450-C1V8-QX
MFR.Part #
BZX38450-C1V8-QX
JLCPCB Part #
C5311553
Description
1 Independent 1.71V~1.89V 1.8V 100Ω 300mW 7.5uA@1V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS