BZV90-C75,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZV90-C75,115
JLCPCB Part #
C550542
Package
SOT-223-3
Description
1 Independent 1.5W 50nA@52.5V 70V~79V 75V 95Ω SOT-223-3 Zener Diodes ROHS