BZV90-C10,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZV90-C10,115
JLCPCB Part #
C550510
Package
SOT-223-4
Description
1 Independent 1.5W 10V 200nA@7V 8Ω 9.4V~10.6V SOT-223-4 Zener Diodes ROHS