BZV85-C9V1,133
MFR.Part #
BZV85-C9V1,133
JLCPCB Part #
C550509
Description
1 Independent 1.3W 5Ω 700nA@6.5V 8.5V~9.6V 9.1V DO-41 Zener Diodes ROHS