BZV85-C15,113
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZV85-C15,113
JLCPCB Part #
C503436
Package
DO-41
Description
1 Independent 1.3W 13.8V~15.6V 15V 15Ω 50nA@10.5V DO-41 Zener Diodes ROHS