BZV55-C47,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZV55-C47,115
JLCPCB Part #
C550436
Package
SOD-80C
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 170Ω 44V~50V 47V 500mW 50nA@32.9V SOD-80C Zener Diodes ROHS