BZV55-C33,135
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZV55-C33,135
JLCPCB Part #
C550430
Package
SOD-80C
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 31V~35V 33V 35Ω 500mW 50nA@23.1V ±5% SOD-80C Zener Diodes ROHS