BZV55-C2V7,135
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZV55-C2V7,135
JLCPCB Part #
C550428
Package
SOD-80C
Description
1 Independent 100Ω 2.5V~2.9V 2.7V 20uA@1V 500mW ±5% SOD-80C Zener Diodes ROHS