BZV55-C24,135
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZV55-C24,135
JLCPCB Part #
C550423
Package
SOD-80C
Description
1 Independent 22.8V~25.6V 24V 500mW 50nA@700mV 70Ω ±5% SOD-80C Zener Diodes ROHS