BZV55-C20,135
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZV55-C20,135
JLCPCB Part #
C550421
Package
SOD-80C
Description
1 Independent 15Ω 18.8V~21.2V 20V 500mW 50nA@14V SOD-80C Zener Diodes ROHS