BZV55-C15,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZV55-C15,115
JLCPCB Part #
C426814
Package
SOD-80C
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 13.8V~15.6V 15V 30Ω 400mW 50nA@10.5V SOD-80C Zener Diodes ROHS