BZV55-C12,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZV55-C12,115
JLCPCB Part #
C128820
Package
SOD-80C
Description
1 Independent 100nA@8V 11.4V~12.7V 12V 25Ω 400mW SOD-80C Zener Diodes ROHS