BZV55-B18,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZV55-B18,115
JLCPCB Part #
C208504
Package
SOD-80C
Description
1 Independent 17.6V~18.4V 18V 400mW 45Ω 50nA@12.6V SOD-80C Zener Diodes ROHS